Zamknij
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Terminarz rozgrywek - Aleksandrowska Liga Tenisa Stołowego - Sport - Miasto - Aleksandrów Kujawski.

 

Pobierz PDF

Terminarz rozgrywek

 

 

Terminarz rozgrywek VI Aleksandrowskiej Ligi Tenisa Stołowego
Aleksandrów Kujawski 2016/2017

 

 

 

Wykaz drużyn uczestniczących w rozgrywkach 

 

L.P.

Nazwa Drużyny

Kapitan Drużyny

1.

Albatros Sędzin

Łukasz Szydłowski

2.

Butterfly team

Przemysław Ratajczyk

3.

Dwa plus Dwa

Michał Kaczmarek

4.

Fire Ball

Marek Buszka

5.

Orlik

Wiesław Borowicki

6.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

Jan Wiśniewski

7.

Spektrum

Janusz Stawski

8.

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Adam Kottus

9.

TKKF „Rywal” zespół 1

Andrzej Szymczak

10.

TKKF „Rywal” zespół 2

Kazimierz Jóźwiak

11.

TTS Łazieniec

Karol Dobrzelecki

12.

Urząd Miejski

Dawid Zych

13.

Wesoła Ferajna

Tomasz Rutecki

 

 

 

 

 

Harmonogram Rozgrywek 

 

Kolejka

Data

Godzina

Drużyna A

Drużyna B

Wynik

I

20.11.2016

10:00

Dwa plus Dwa

Fire Ball

2:8

 

 

 

Spektrum

TTS Łazieniec

10:0

 

 

 

Wesoła Ferajna

PEC

walkower

 

 

 

TKKF Rywal II

Butterfly team

0:10

 

 

 

Orlik

Urząd Miejski

9:1

 

 

 

TKKF Rywal I

Albatros Sędzin

0:10

 

 

 

przerwa

Spółdzielnia Mieszkaniowa

-

II

27.11.2016

10:00

Urząd Miejski

TKKF Rywal I

2:8

 

 

 

Butterfly team

Orlik

6:4

 

 

 

PEC

TKKF Rywal II

10:0

 

 

 

TTS Łazieniec

Wesoła Ferajna

walkower 

 

 

 

Dwa plus Dwa

Spektrum

 0:10

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Fire Ball

5:5

 

 

 

przerwa

Albatros Sędzin

-

III

04.12.2016

10:00

Spektrum

Spółdzielnia Mieszkaniowa

10:0

 

 

 

Wesoła Ferajna

Dwa plus Dwa

 walkower

 

 

 

TKKF Rywal II

TTS Łazieniec

4:6

 

 

 

Orlik

PEC

9:1

 

 

 

TKKF Rywal I

Butterfly team

 2:8

 

 

 

Albatros Sędzin

Urząd Miejski

10:0

 

 

 

przerwa

Fire Ball

 -

IV

11.12.2016

10:00

Butterfly team

Albatros Sędzin

 7:3

 

 

 

PEC

TKKF Rywal I

5:5

 

 

 

TTS Łazieniec

Orlik

 1:9

 

 

 

Dwa plus Dwa

TKKF Rywal II

 10:0

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Wesoła Ferajna

walkower 

 

 

 

Fire Ball

Spektrum

 0:10

 

 

 

przerwa

Urząd Miejski

 -

V

18.12.2016

10:00

Wesoła Ferajna

Fire Ball

walkower 

 

 

 

TKKF Rywal II

Spółdzielnia Mieszkaniowa

2:8

 

 

 

Orlik

Dwa plus Dwa

 10:0

 

 

 

TKKF Rywal I

TTS Łazieniec

 7:3

 

 

 

Albatros Sędzin

PEC

 9:1

 

 

 

Urząd Miejski

Butterfly team

0:10

 

 

 

przerwa

Spektrum

-

VI

15.01.2017

10:00

PEC

Urząd Miejski

10:0

 

 

 

TTS Łazieniec

Albatros Sędzin

0:10

 

 

 

Dwa plus Dwa

TKKF Rywal I

5:5

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Orlik

2:8

 

 

 

Fire Ball

TKKF Rywal II

 10:0

 

 

 

Spektrum

Wesoła Ferajna

walkower 

 

 

 

przerwa

Butterfly team

 -

VII

22.01.2017

10:00

TKKF Rywal II

Spektrum

 0:10

 

 

 

Orlik

Fire Ball

7:7

 

 

 

TKKF Rywal I

Spółdzielnia Mieszkaniowa

1:9

 

 

 

Albatros Sędzin

Dwa plus Dwa

10:0

 

 

 

Urząd Miejski

TTS Łazieniec

1:9

 

 

 

Butterfly team

PEC

9:1

 

 

 

przerwa

Wesoła Ferajna

-

VIII

29.01.2017

10:00

TTS Łazieniec

Butterfly team

 0:10

 

 

 

Dwa plus Dwa

Urząd Miejski

9:1

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Albatros Sędzin

2:8

 

 

 

Fire Ball

TKKF Rywal I

 3:7

 

 

 

Spektrum

Orlik

 4:6

 

 

 

Wesoła Ferajna

TKKF Rywal II

walkower 

 

 

 

przerwa

PEC

 -

IX

05.02.2016

10:00

Orlik

Wesoła Ferajna

walkower 

 

 

 

TKKF Rywal I

Spektrum

 1:9

 

 

 

Albatros Sędzin

Fire Ball

8:2

 

 

 

Urząd Miejski

Spółdzielnia Mieszkaniowa

 1:9

 

 

 

Butterfly team

Dwa plus Dwa

 10:0

 

 

 

PEC

TTS Łazieniec

 9:1

 

 

 

przerwa

TKKF Rywal II

-

X

12.02.2017

10:00

Dwa plus Dwa

PEC

2:8

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Butterfly team

 3:7

 

 

 

Fire Ball

Urząd Miejski

10:0

 

 

 

Spektrum

Albatros Sędzin

4:6

 

 

 

Wesoła Ferajna

TKKF Rywal I

walkower 

 

 

 

TKKF Rywal II

Orlik

 0:10

 

 

 

przerwa

TTS Łazieniec

-

XI

19.02.2016

10:00

TKKF Rywal I

TKKF Rywal II

 9:1

 

 

 

Albatros Sędzin

Wesoła Ferajna

 walkower

 

 

 

Urząd Miejski

Spektrum

 0:10

 

 

 

Butterfly team

Fire Ball

 7:3

 

 

 

PEC

Spółdzielnia Mieszkaniowa

4:6

 

 

 

TTS Łazieniec

Dwa plus Dwa

 1:9

 

 

 

przerwa

Orlik

-

XII

26.02.2017

10:00

Spółdzielnia Mieszkaniowa

TTS Łazieniec

8:2

 

 

 

Fire Ball

PEC

3:7

 

 

 

Spektrum

Butterfly team

 4:6

 

 

 

Wesoła Ferajna

Urząd Miejski

walkower 

 

 

 

TKKF Rywal II

Albatros Sędzin

 0:10

 

 

 

Orlik

TKKF Rywal I

 9:1

 

 

 

przerwa

Dwa plus Dwa

 -

XIII

06.03.2016

10:00

Albatros Sędzin

Orlik

3:7

 

 

 

Urząd Miejski

TKKF Rywal II

8:2

 

 

 

Butterfly team

Wesoła Ferajna

walkower

 

 

 

PEC

Spektrum

 3:7

 

 

 

TTS Łazieniec

Fire Ball

 7:3

 

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Dwa plus Dwa

7:3

 

 

 

przerwa

TKKF Rywal I

 -

 

 

 

  • Biblioteka
  • Gazeta Aleksandrowska
  • Gimnazjum Lotników
  • MCK
  • Powiat aleksandrowski
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Wybickiego
  • ZPP
Urząd Miejski Aleksandrów Kujawski,
ul. Słowackiego 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski, pow. 
aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie
tel.: +48.542824855, email: 
um@aleksandrowkujawski.pl , http://www.aleksandrowkujawski.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG AA
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x