Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Porażka Orląt z wiceliderem rozgrywek - Aktualności sportowe - Sport - Miasto - Aleksandrów Kujawski.

Pobierz PDF

Aktualności sportowe

2014-10-16

Porażka Orląt z wiceliderem rozgrywek

W 10 kolejce rozgrywek IV Ligi Orlęta uległy w Osiu wiceliderowi rozgrywek 3:2. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył w 15. minucie kapitan - Szymon Brzeziński, druga bramka dla Orląt była bramką samobójczą.
W tym meczu to gospodarze byli zespołem lepiej przygotowanym do trudów spotkania. Zawodnicy Gromu już od samego początku narzucili bardzo szybkie tempo. Nasi zawodnicy byli w stanie je utrzymać tylko jakieś 65 minut. Później niestety zaczęło brakować sił.
Drużyna Osia mogła wbić nam jeszcze co najmniej kilka bramek. Na szczęście zawiodła ich skuteczność, a także bardzo dobra postawa naszego bramkarza - Kacpra Kościeleckiego.
Teraz w najbliższą sobotę (a nie jak zazwyczaj) Orlęta będą podejmować Olimpię II Grudziądz. Zespół rezerw Olimpii zajmuje aktualnie przedostatnią pozycję. Wydaje się więc, że to podopieczni trenera Durdy powinni być faworytem spotkania. Mecz rozpocznie się o 14.30 i już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.